با عرض سلام و وقت بخیر ،

« نسیبه علیپور » هستم .

نماینده درگاه تبلیغات ایران در شهرستان لاهیجان .

 

ما به طور تخصصی ، « بازاریابی تبلیغات » را در شهر لاهیجان انجام می دهیم .

 

این سایت ، به عنوان یکی از سایت های مجموعه « درگاه تبلیغات ایران » ، وظیفه دارد تا شما را با مجموعه ی رسانه های تبلیغاتی در سراسر کشور ، و نیز قیمت های هر فعالیت تبلیغاتی ، به طور شفاف و واضح ، آشنا نماید .

درگاه تبلیغات ایران ، پلی است میان موسسات و رسانه های تبلیغاتی و استفاده کنندگان از خدمات تبلیغاتی .

بنابراین سایت ما ، برای افراد زیر ، مفید است :

1. موسسات تبلیغاتی که تمایل دارند خدمات و فعالیتهای تبلیغاتی آنان در این سایت به نمایش در آید .

2. افراد ، اصناف و سازمانهائی که نیاز به فعالیتهای تبلیغاتی دارند .

3.افراد علاقمند به « بازاریابی تبلیغات »

 

موسسات تبلیغاتی سراسر کشور ، می توانند به این طرح بپیوندند تا ما به طور کاملا رایگان و بدون اخذ حتی یک ریال ، فعالیتهای تبلیغاتی آنان را در سایت های کلیه ی نمایندگان درگاه تبلیغات ایران در کلیه ی شهرها ، نمایش دهیم . این کمک رایگان ما به شماست ، تا « برند » شما شکل گرفته یا قدرتمندتر شود. برای اینکه به لیست موسسات تبلیغاتی همکار ما در «درگاه تبلیغات ایران» بپیوندید ، از منوی «ثبت نام موسسه تبلیغاتی» اقدام به ثبت نام بفرمائید .

 

اصناف مختلف ، ارگانها و حتی هر یک از مردم شهر ، در سراسر کشور ، متناسب با نیازهای خود ، می توانند به این سایت مراجعه کرده و کارهای تبلیغاتی مورد نیاز خود را سفارش دهند . مثلا کارت ویزیت شخصی سفارش بدهید . یا تابلوی سردر مغازه . و یا بیلبورد تبلیغاتی روی پل عابر پیاده در مشهد یا هر جای ایران . شما می توانید روی دگمه ی «خرید » کلیک کنید . سفارش شما ثبت می شود . موسسه تبلیغاتی مربوطه با شما تماس میگیرد . پس از توافق ، لینک پرداخت وجه برایتان ارسال می شود . شما وجه مربوطه را پرداخته و این پول نزد «درگاه تبلیغات ایران» بلوکه می شود تا شما به طور کامل ، سفارش خود را دریافت کنید . سپس هزینه ی سفارش ، به موسسه تبلیغاتی پرداخت می شود . 

 

و اما بازاریاب های عزیز

شما می توانید با ثبت نام در این سایت ، به جمع بازاریاب های ما اضافه شوید . شما در محیط اطراف خودتان ، دنبال نیازهای تبلیغاتی متناسب با مواردی که در سایت ما درج شده ، می گردید و هنگامی که موفق به دریافت سفارش شدید ، از طریق پنل بازاریابی خودتان ، آن را ثبت می کنید . حالا بر اساس توافقی که بین «درگاه تبلیغات ایران» و «موسسه تبلیغاتی» صورت گرفته ، پورسانتی به شما تعلق می گیرد که با توجه به اینکه تعداد کارهای تبلیغاتی ثبت شده در سایت ، خیلی زیاد است ، اگر شما کمی فعال باشید ، سود بسیار جالب توجهی را نصیب خودتان خواهید کرد .

 

ولی یک نکته ی مهم دیگر می ماند :

شما نیاز به یک فروشگاه اینترنتی دارید ؟

مشاغل خانگی دارید و نیاز به فروش محصولات خود به صورت اینترنتی دارید ؟

یا یک فروشگاه بزرگ دارید و می خواهید فروش اینترنتی هم داشته باشید ؟

ما شما را دعوت به همکاری می کنیم .

در قسمت « ثبت نام فروشنده » ، اقدام به ثبت نام کنید.

ما به شما یک فروشگاه اینترنتی می دهیم که به سیستم اداره ی پست و سیستم بانکی متصل است .

مشتری شما می تواند به صورت آنلاین و از طریق کارت بانکی خودش ، بهنگام خرید روی کامپیوتر یا گوشی تلفن همراه ، پول سفارش خود را پرداخت کند .

یا اینکه مشتری شما می تواند پس از دریافت سفارش ، پولش را به پستچی بدهد .

فروشگاهی که به شما می دهیم ، طرف قرارداد اداره پست است و بعد از دریافت پول از مشتری توسط مامور پست ، پول به حساب بانکی شما واریز خواهد شد .

این فروشگاه ، دارای سیستم بازاریابی کاملا رایگان است . فقط کافی است که شما پورسانتی را برای بازاریابی قرار دهید تا تعداد زیادی از بازاریابانی که در سراسر کشور ، با ما کار می کنند ، محصول شما را تبلیغ کنند و برای فروش آن ، با شما همکاری داشته باشند .

همه ی اینها وقتی ارزشمندتر می شود که بدانید که این فروشگاه ، دارای پشتیبانی دائمی است و هر گاه که مشکلی داشته باشید ، به طور کامل مورد پشتیبانی قرار خواهید گرفت .

توصیه می کنم که این تجربه را از دست ندهید .

 

 

محصولات جديد

دسته بندی تبلیغات