طراحی وچاپ کارت ویزیت (مات یکرو شامل کد تخفیف 15 درصدی )

کارت ویزیت  

استفاده از یک کارت ویزیت ایده آل در روابط اجتماعی و بیزینس بسیار کارآمد و تاثیرگذار است .
کارت ویزیت با توجه به ابعاد و فضای کوچک خود، معرف شما و هویت سازمانی شماست
انتخاب نوع کاغذ ، رنگ ، فونت ، طرح و سایز به طور غیر مستقیم تاثیر قوی و مطلوب به مخاطب شما میدهد .
پیشنهاد می کنیم برای رسیدن به این مهم حتما از نظرات کارشناسان خبره استفاده نمایید و از اعمال نظر های شخصی برای طراحی جدا پرهیز نمایید.

 

در زمان انتخاب کارت ویزیت طراحی کارت ویزیت از اهمیت بسزایی برخوردار است که چاپ کانی این امر مهم را به خوبی انجام خواهد داد.

مهم ترین بخش بعد از طراحی کارت ویزیت چاپ کارت می باشد , چاپ کارت ویزیت چند مسئله کلیدی مهم دارد که در زیر به آن اشاره خواهیم نمود.:

1 : نوع رنگی که استفاده می شود.

2 : نوع ماشین آلات

3 : نوع کاغذ مورد استفاده

4 : فیلم و زنک

خوب با اشاره به موارد بالا کاملا مشهود است که اگر یکی از این چند مورد نام برده اشکال داشته باشد ما نی توانیم کار مناسب و مورد قبول خود را تحویل بگیریم.

از نظر فنی رنگ مورد استفاده در چاپ بسیار بسیار بسیار مهم می باشد , در استعلام قیمت از مجموعه های مختلف حتما برای شما هم پیش آمده که در بعضی از آنها قیمتها با هم متفاوت هستند این اختلاف قیمت به خاطر چند مورد می باشد که یکی از آنها استفاده از رنگهای بی کیفیت و ارزان است.

وقتی فیلم و زینک بر روی دستگاه بسته می شود و دستگاه آماده چاپ می گردد اگر رنگ مورد استفاده از کیفیت خوبی برخردار نمباشد رنگ در ترکیب به درستی در نمی آید و ما اختلاف رنگ داریم.

البته ناگفته نماند که نوع دستگاه چاپ نیز در این امر بسیار مهم است و دستگاه های جدید و بروز خیلی بهتر از دستگاه های قدیمی می باشند .

در آخر کار باید به فکر انتخاب مجموعه ای باشد که تمام فیلتر هارا رعایت کرده باشد و به شما این تضمین را بدهد که بعد از چاپ کار در صورت خرابی کار آن را برای شما تعویض نماید.

طراحی و چاپ کانی این تضمین را می دهد که یک کار عالی در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.
ارسال نظر